Foto 18 - Tehotenské fotky od Lucy Grossmann - Andra a jej jesenné tehotenské fotky

Andra a jej jesenné tehotenské fotky

Čakanie na svoje prvé bábätko je veľká vec. Nielen, čo sa týka rastúceho bruška, ale aj emócií, ktoré spolu prežívate ako pár. Spleť pocitov ako radosť, šťastie, láska, ale aj strach či budete dobrými rodičmi. To všetko sa odohráva tých dlhých 9 mesiacov, kedy čakáte na svoje bábätko. Ale veru krásnych a nikdy nezabudnuteľných 9 mesiacov i vďaka tehotenským fotkám, ktoré Vám pripomenú vaše guľaté bruško.

Inak tomu nebolo ani v tomto prípade. Andra s Radkom sa rozhodli nafotiť tehotenské fotky v uličkách Trnavy, kde spolu trávia väčšinu svojho času. A keďže nám ešte nebolo dosť, zašla som s Androu, po výbornej kávičke, aj na malú prechádzku jesennou prírodou do neďalekých Smoleníc, kde nás slniečko obdarilo nádhernými lúčmi.

Užite si tieto tehotenské fotky, milí priatelia, ktoré boli nafotené pre ich radosť a samozrejme pre ich malú Amáliu. 🙂

Vaša fotografka

Lucy Grossmann

Som vášnivá fotografka, ktorá fotografiu na škole nikdy neštudovala, ale malými krôčikmi si k nej budovala cestu. Nové skúsenosti, poznatky a učenie sa, to všetko ma posunulo vpred a dnes už viem, ako zachytiť Vaše spomienky, aby z nich vyžarovala uvoľnená a príjemná atmosféra.

Verím, že Vám moje tipy pomôžu, pretože svoju prácu robím s nadšením a pri fotení sa so mnou poriadne nasmejete. Viac sa dočítate tu. >>

Náhľad: Tehotenské fotky 7krát inak

Návod, ktorý Vás zavedie na:

7 zaujímavých miest,

kde si nechať nafotiť tehotenské fotky.

7 dostupných miest, kde sa budete cítiť dobrenetreba nič platiť za ich prenájom.