Darčekový poukaz

na fotenie bábätka

Neviete čo darovať svojej tehotnej partnerke, kamarátke či blízkej osobe? Darčekovým poukazom na tehotenské fotenie rozhodne nič nepokazíte.

Prirodzené tehotenské fotenie bez rušivých rekvizít je záruka, že sa obdarovaná bude pri fotení cítiť dobre a odnesie si z neho pekné tehotenské fotky svojho guľatého bruška. Miesto fotenia, termín a všetky ostatné podrobnosti si už dohodne sama, podľa svojho výberu a vkusu. ツ

Čo je v cene poukazu?

  • Približne 2-3 hodinové fotenie, z ktorého si obdarovaná odnesie 15 prirodzene upravených fotiek svojho guľatého bruška.
  • Na fotenie môže vziať aj svojho partnera.
  • Fotenie zrealizujeme po vzájomnej dohode u mňa v ateliéri, niekde v prírode, u nej doma alebo na inom obľúbenom mieste, kde sa počas fotenia bude cítiť príjemne.
  • Upravené fotky potom dostane v elektronickej forme asi do 30 dní od termínu fotenia a stiahne si ich pomocou odkazu do svojho PC, mobilu alebo tabletu.

Dodatočné info

  • Platnosť poukazu je 6 mesiacov od jeho zakúpenianezahŕňa náklady na dopravu mimo okres Trnava.
  • Doprava sa počíta jednosmerne z Trnavy na dohodnuté miesto fotenia (0,30 eur/km).

Kto vás bude fotiť?

Lucy Grossmann

Lucy Grossmann

Fotografka, ktorá fotografiu na škole nikdy neštudovala, ale malými krôčikmi som si k nej budovala cestu. Nové skúsenosti, poznatky a učenie sa, to všetko ma posunulo vpred a dnes už viem, ako zachytiť Vaše spomienky, aby z nich vyžarovala uvoľnená a príjemná atmosféra.

Pri fotení Vás nebudem stavať do neprirodzených póz, ani Vám nútiť všelijaké rekvizity. Práve naopak! Na fotke zostanete vždy sami sebou. ღ

Ako prebieha objednávka?

  • V prvom rade je potrebné vyplniť objednávkový formulár a uhradiť platbu prevodom na účet. Zálohová faktúra Vám príde behom pár sekúnd do e-mailovej schránky.
  • Hneď, ako sa platba pripíše na môj účet, pripravím darčekový poukaz, ktorý zašlem poštou na Vašu adresu alebo sa po neho zastavíte osobne u mňa v ateliéri.
  • Zvyčajne poukaz obdržíte do 7 pracovných dní od vyplnenia a uhradenia objednávky.

Objednávka poukazu

Ako hodnotia ľudia moju prácu?

Fotenie s Lucy som na vlastnej koži zažila už niekoľkokrát a vždy sa na to veľmi teším, pretože viem, že na fotení bude príjemná a hlavne uvoľnená atmosféra a že Lucka zachytí tie správne momenty. Dáva si záležať na komunikácii a vyžaruje z nej pozitívna energia, takže sa fotenia nemusia báť ani ľudia, ktorí pred profesionálnym fotografom ešte nestáli.
Vierka Dušková
S Lucy sa nám fotilo neskutočne skvele. Milá, zábavná, stále usmiata... Smial sa s ňou celý náš byt, vrátane nás dvoch. Celá atmosféra bola tým pádom veľmi uvoľnená. Z celého fotenia sa stalo zábavné popoludnie, z ktorého vzišli prekrásne fotky. Sme maximálne spokojní a určite budeme Lucy odporúčať ďalej! Ďakujeme krásne, zostala nám prenádherná pamiatka na nádherné obdobie nášho života.
Jarka Fodorová
Určite to pozná veľa z vás a ak nie, tak som si istá, že poznáte minimálne jedného človeka vo svojim okoli, ktorý nemá veľmi v obľube fotenie (samého seba). To som presne JA. Nikdy som sa nefotila rada, ale Lucy to zmenila. Už som absolvovala dve fotenia s touto úžasnou, temperamentom, veselou a neskutočne talentovanou fotografkou. Prvýkrát v živote som sa sama sebe páčila na každej fotke a to som na seba veľký kritik. Lucy dokáže zachytiť vo svojej fotke všetky emócie. Som šťastná, že mi prišla do života práve v tej pravej chvíľke a už teraz sa teším na ďalšie fotenie.
Majka Gyenesova
Či si fotogenická alebo nie, najlepšie vyzeráš, keď sa usmievaš a si v úplnej pohode. To nie je jednoduché docieliť, hlavne, keď ťa niekto fotí… A Lucy to dokáže s prehľadom. Zlatá, milá, usmievavá, vtipná a megašikovná. Pozri galériu!! Lucy odporúčam všetkými desiatimi.
Barbara Stopka
Lucy Grossmann

Teším sa na Vás. ♡

Veľmi sa poteším, ak ma oslovíte na zachytenie spomienok svojho malého drobčeka a verím, že Vám moje tipy pomôžu, aby ste prekonali zábrany a s radosťou sa pustili do fotenia.