Foto 08 - Lucy Grossmann - Domáce tehotenské fotky Zuzky a Vlada

Domáce tehotenské fotky Zuzky a Vlada

Tehotenstvo je jednoducho úžasné obdobie, na ktoré chce mať spomienky takmer každá tehuľka. A práve preto ma oslovila Zuzka s Vladom, ktorí čakali svoje prvé babätko, dcérku Dorotku. Mali veľmi jasnú predstavu o tom, ako by ich spoločné fotky mali vyzerať. Zuzka chcela najmä čierno-biele fotky, ktoré by zachytili príjemnú atmosféru ich spoločného života.

A tak sme fotenie zorganizovali u nich doma. Musím sa priznať, že sa nám to podarilo na poslednú chvíľu, pretože Zuzku už pomaly, ale isto tlačil termín pôrodu. I napriek tomu, fotenie bolo pre oboch zážitkom, ich byt pôsobil útulne a bol perfektne pripravený na fotenie. Veď posúďte sami.

Máte aj Vy doma podobné tehotenské fotky? Alebo ešte len rozmýšlate nad fotením? Tehotenské fotky sú veľmi pekná spomienka na guľaté bruško, ktorú raz ukážete svojim deťom alebo vnúčatám.

Som vášnivá fotografka, ktorá fotografiu na škole nikdy neštudovala, ale malými krôčikmi si k nej budovala cestu. Nové skúsenosti, poznatky a učenie sa, to všetko ma posunulo vpred a dnes už viem, ako zachytiť Vaše spomienky, aby z nich vyžarovala uvoľnená a príjemná atmosféra.

Verím, že Vám moje tipy pomôžu, pretože svoju prácu robím s nadšením a pri fotení sa so mnou poriadne nasmejete. Viac sa dočítate tu. >>

Náhľad: Tehotenské fotky 7krát inak

Návod, ktorý Vás zavedie na:

7 zaujímavých miest,

kde si nechať nafotiť tehotenské fotky.

7 dostupných miest, kde sa budete cítiť dobrenetreba nič platiť za ich prenájom.