FOTENIE NOVORODENCOV

Fotenie bábätiek v teple domova, ktoré hravo zvádnete.

Narodilo sa vám bábätko a túžite po pekných fotkách, ktoré nie sú ako cez kopirák z ateliérov, ale prirodzené v domácom prostredí?

Chcete si nechať nafotiť pekné fotky svojho bábätka, no máte pociť, že fotky novorodencov v ateliéri, v prútených košíkoch, zakuklených v deke alebo kožušinke, s rôznymi čiapočkami či inými doplnkami nie sú pre Vás to pravé?

Spolu to vymyslíme inak...

Čo by ste povedali, ak by som Vaše malé, voňavé klbko zachytila v prirodzenom prostredí u Vás doma? Bez zbytočných rekvizít, v teple domova, pri mame a ocinovi, kde máte všetko potrebné ihneď poruke.

Volám sa Lucy Grossmann a ukážem Vám

ako získať pekné fotky novorodencov

Lucy Grossmann

Som vášnivá fotografka, ktorá fotografiu na škole nikdy neštudovala, ale malými krôčikmi som si k nej budovala cestu. Nové skúsenosti, poznatky a učenie sa, to všetko ma posunulo vpred a dnes už viem, ako zachytiť Vaše spomienky, aby z nich vyžarovala uvoľnená a príjemná atmosféra.

Pri fotení Vás nebudem stavať do neprirodzených póz, ani Vám nútiť všelijaké rekvizity. Práve naopak! Na fotke zostanete vždy sami sebou. ღ

100% spokojnosť zákazníkov
Lucka je nielen úžasná fotografka, ale aj človek. Fotenie bolo plné smiechu, radosti, ako keby sme sa poznali už roky :). Vrelo odporúčame každému, kto si chce uchovať krásne spomienky nielen vo forme fotiek, ale vo forme zážitku.
Veronika Somorovská

Prirodzené a čisté fotky bábätka

Strojené rodinné portréty už dávno vyšli z módy, a preto Vás zachytím v okamihu, nenápadne, kedy to budete najmenej čakať. Vzniknú tak jemné fotky plné lásky, ako sa spolu túlite, usmievate, maznáte...

Tiež sa zameriame na detaily. Malé nožičky, ručičky, pršteky, to všetko porovnáme s tými Vašimi, aby ste si navždy zapamätali, aké maličké bolo to Vaše klbko šťastia.

Ničoho sa nebojte, fotenie svojho drobčeka so mnou hravo zvládnete. Dôležitá je pohoda a dobrá nálada.

Foto 11 - Lucy Grossmann - Prvé fotky dvojtýždňovej Zojky
Foto 24 - Fotky novorodencov od Lucy Grossmann - Nádherné fotky malej Anabely

Kedy sa pripraviť na fotenie?

Ideálne ešte pred pôrodom, aby som s Vami počítala a v pokoji sme naplánovali všetky podrobnosti fotenia.

Fotenie novorodencov odporúčam 2. až 3. týždeň po narodení. Vtedy sú bábätká ešte ospalé, kľudné a ľahko sa polohujú. Fotením ich veľmi nerušíme.

Ide to aj neskôr, no bude to chcieť viac trpezlivosti. Bábätká už viac plačú, ale tiež sa smejú, zdvíhajú hlavičku, či reagujú na Váš hlas. 😉

Ako to bude celé prebiehať?

K Vám domov si prinesiem všetky potrebné veci a po pár minútach rozhovoru sa pustíme do fotenia.

Nemám presne stanovený čas fotenia, všetko závisí od nálady bábätka. Je to veľmi individuálne, niekedy to ide hneď, inokedy to trvá dlhšie, niekedy aj 4 hodiny.

Počas fotenia bábätko prebalujete, kŕmite, ale i prezliekate a uspávate. A ja pri tom zachytím emócie a momenty, na ktoré by ste inak po čase zabudli. 🙂

Foto 25 - Fotky novorodencov od Lucy Grossmann - Nádherné fotky malej Anabely

Prečo si ma vybrať na fotenie novorodencov?

100% overené zákazníkmi
S Lucy sa nám fotilo neskutočne skvele. Milá, zábavná, stále usmiata... Smial sa s ňou celý náš byt, vrátane nás dvoch. Celá atmosféra bola tým pádom veľmi uvoľnená. Z celého fotenia sa stalo zábavné popoludnie, z ktorého vzišli prekrásne fotky. Sme maximálne spokojní a určite budeme Lucy odporúčať ďalej! Ďakujeme krásne, zostala nám prenádherná pamiatka na nádherné obdobie nášho života.
Jaroslava Fodorová
Jarka Fodorová
Ďakujem za prekrásne fotky! Fotky sú presne také, po akých som túžila - úžasne zachytené momenty s našim bábätkom u nás doma. Každý, kto ich videl, tak ako prvé povedal, že z nich ide nádherná, uvoľnená atmosféra plná lásky a šťastia... Budeme mať neskutočne krásnu pamiatku! Ešte raz ďakujeme za všetko, aj za skvelý čas strávený s tebou. Hneď, ako si odišla, sme na seba s manželom pozreli a vravíme si: To bolo super, veľmi príjemný deň, ak budu aj fotky také dobré, tak sme práve našli nášho rodinného fotografa.
Oli Lukačovičová
Oli Lukačovičová
Ďakujeme Lucke za krásny, pohodový deň fotenia našej malej princeznej, ktorá zvládla fotenie na jednotku a to vďaka Luckinmu prístupu k bábätku a aj k nám rodičom. Celé fotenie prebehlo v domácom prostredí, bez stresu a náhlenia, s dávkou smiechu a trpezlivosti. Fotky vďaka tomu vyzerajú prirodzene, uvoľnene a hlavne nám zostane krásna pamiatka na celý život! Prajeme veľa šťastných bábätiek a spokojných rodičov s fotenim.
Alena Petrovičová
Alena Petrovičová
Lucy vždy prekvapí svojimi fotkami… Stále sú krásne a nad moje očakávania a predstavy :). Zachytí krásu momentu, a preto je potom z fotky krásna spomienka. Fotenie s Lucy ešte raz kedykoľvek. Užili sme si to aj s našou malou Dorotkou.
Zuzana Drábiková Vozárová
Zuzana Drábiková Vozárová

ZÍSKAJTE 10­ EXTRA FOTIEK NAVIAC

K­ foteniu vám pribalím 10­ extra fotiek naviac v­ hodnote 99­ Eur úplne ZDARMA, ak si TERAZ objednáte akékoľvek fotenie.

Má to ale jeden háčik. Akčná ponuka platí iba do­ 14.04.2021.

Bez­ ohľadu na­ to, či fotenie spolu zrealizujeme na­ jar, cez­ leto alebo jeseň, odmením vás špeciálym bonusom, len ak sa rozhodnete konať TERAZ, pretože po­­ tomto termíne už nebude možné objednať fotenie s­ výhodnou ponukou.

Uvažujete o fotení a chcete vedieť viac?

Vyplňte prosím svoje kontaktné údaje a kliknite na červené tlačítko. Všetky detailné informácie, vrátane toho, koľko to bude celé stáť, Vám prídu obratom na zadaný e‑mail. Dozviete sa podrobnosti, ako získať pekné fotky svojho malého drobčeka.

Vaše osobné údaje slúžia pre našu vzájomnú komunikáciu a svoj súhlas s ich spracovaním vyjadríte kliknutím na potvrdzovací odkaz, ktorý dostanete e‑mailom. Viac informácií o tom, ako spracovávam Vaše osobné údaje zistíte tu.

Lucy Grossmann

Teším sa na Vás. ღ

Veľmi sa poteším, ak ma oslovíte na zachytenie spomienok svojho malého drobčeka a verím, že Vám moje tipy pomôžu, aby ste prekonali zábrany a s radosťou sa pustili do fotenia.