Foto 19 - Tehotenské fotky od Lucy Grossmann - Fotky tehotenského bruška na lúke pod zámkom

Fotky tehotenského bruška na lúke pod zámkom

Danuša a Lubi sú moji veľmi dobrí kamaráti. Požiadali ma preto o pekné tehotenské fotky ako pamiatku na ich najvzácnejší poklad – tehotenské bruško. Fotiť sme sa vybrali do malebnej dedinky neďaleko Trnavy, do Smoleníc, kde som na lúke pod zámkom vytvorila ich krásny príbeh.

Popri prechádzke sme zachytili aj slnečné lúče v tom najlepšom a môžem povedať pre mňa najkrajšom čase. 🙂 Veď posúďte sami. Ako sa vám páčia výsledné fotky?

Čo tak sa so mnou prejsť prírodou a nafotiť aj pre vás takéto milé fotky na pamiatku? Len smelo do toho! Neváhajte ma kontaktovať a vyberieme sa na vaše obľúbené miesto, kamkoľvek budete chcieť :). Vždy je to o vás, kde sa cítite príjemne. Dajte mi vedieť a naplánujem pre vás fotenie, ktoré bude  podľa vašich predstáv. 🙂

Majte sa krásne a vidíme sa opäť nabudúce. 🙂

Vaša fotografka

Lucy Grossmann

Som vášnivá fotografka, ktorá fotografiu na škole nikdy neštudovala, ale malými krôčikmi si k nej budovala cestu. Nové skúsenosti, poznatky a učenie sa, to všetko ma posunulo vpred a dnes už viem, ako zachytiť Vaše spomienky, aby z nich vyžarovala uvoľnená a príjemná atmosféra.

Verím, že Vám moje tipy pomôžu, pretože svoju prácu robím s nadšením a pri fotení sa so mnou poriadne nasmejete. Viac sa dočítate tu. >>

Náhľad: Tehotenské fotky 7krát inak

Návod, ktorý Vás zavedie na:

7 zaujímavých miest,

kde si nechať nafotiť tehotenské fotky.

7 dostupných miest, kde sa budete cítiť dobrenetreba nič platiť za ich prenájom.