Foto 21 - Rodinné fotky od Lucy Grossmann - Rodinné fotky s drobčekom

Mima a jej rodinné fotky s drobčekom

Mima si ma vybrala na rodinné fotenie na základe recenzií a fotiek, ktoré videla na mojej stránke. Najviac sa jej páčili takéto domáce fotky u tehuľky Zuzky. >>

Chcela si totiž uchovať spomienku, ako si všetci doma užívajú spoločné chvíle a na rodinných fotkách zachytiť veľkostný rodiel medzi už sedemročnou dcérkou a ich čerstvo narodeným drobčekom.

Celé fotenie u Mimy doma bolo jednoducho skvelé a som rada, že z neho vznikli takéto pekné fotky, plné smiechu, kde vynikli tie pravé rodinné emócie.

Vďaka fotografii spoznávam veľa milých ľudí a som rada, že ma vpustia do svojich životov, aby som im zachytila spomienky, ktoré im budú robiť v živote obrovskú radosť.

A čo Vy? Máte už doma nejaké spoločné rodinné fotky?
Ak ešte nie, tak začnite tu a vyberte si svoje fotenie. >>

Vaša Lucy ツ

Štítky:

Som vášnivá fotografka, ktorá fotografiu na škole nikdy neštudovala, ale malými krôčikmi si k nej budovala cestu. Nové skúsenosti, poznatky a učenie sa, to všetko ma posunulo vpred a dnes už viem, ako zachytiť Vaše spomienky, aby z nich vyžarovala uvoľnená a príjemná atmosféra.

Verím, že Vám moje tipy pomôžu, pretože svoju prácu robím s nadšením a pri fotení sa so mnou poriadne nasmejete. Viac sa dočítate tu. >>

Tehotenské fotky 7krát inak
Lucy Grossmann

Stiahnite si pdf v hodnote 12 € ZDARMA

Tehotenské fotky 7krát inak

7 inšpiratívnych tipov na tehotenské fotenie

Získajte praktický návod, s ktorým objavíte zaujímavé miesta, kde si nechať nafotiť svoje tehotenské fotky.