Foto 10 - Lucy Grossmann - Prvé spoločné fotky s bábätkom

Prvé spoločné fotky s bábätkom

Vždy sa veľmi teším na fotenie bábätka u Vás doma. Keď môžem zachytiť prvé fotky, miesto, kde bábätko vyrastá a kde sa cíti bezpečne. Fotky bez nútených póz, keď ste sami sebou a na nič sa v tej chvíli nehráte.

Inak tomu nebolo ani v prípade tejto krásnej rodinky. Chceli si zapamätať chvíle, ako sa na seba pozerajú, smejú a vnímajú jeden druhého… A čo na to malá Laura? Doslova si svoje prvé fotenie užívala v domácej pohodičke :).

Verím, že Vás fotky inšpirujú k tomu, aby ste si aj Vy nechali nafotiť zopár záberov, ako peknú spomienku, pretože čas uteká veľmi rýchlo, ale takéto spomienky tu zostanú navždy.

Vaša fotografka ♡

Štítky:

Som vášnivá fotografka, ktorá fotografiu na škole nikdy neštudovala, ale malými krôčikmi si k nej budovala cestu. Nové skúsenosti, poznatky a učenie sa, to všetko ma posunulo vpred a dnes už viem, ako zachytiť Vaše spomienky, aby z nich vyžarovala uvoľnená a príjemná atmosféra.

Verím, že Vám moje tipy pomôžu, pretože svoju prácu robím s nadšením a pri fotení sa so mnou poriadne nasmejete. Viac sa dočítate tu. >>

Náhľad: Tehotenské fotky 7krát inak

Návod, ktorý Vás zavedie na:

7 zaujímavých miest,

kde si nechať nafotiť tehotenské fotky.

7 dostupných miest, kde sa budete cítiť dobrenetreba nič platiť za ich prenájom.