Čo sa o mne hovorí?

Pozrite sa, ako ľudia hodnotia moju prácu.

Referencie

Zaujíma Vás, aké sú referencie a skúsenosti ľudí, ktorí so mnou spolupracovali a zažili fotenie na vlastnej koži? Na tejto stránke sa dozviete, ako boli spokojní, čo si z fotenia odniesli, a tiež či fotky splnili ich očakávania.

Fotenie bolo úplne iné, na aké sme boli zvyknutí a o to malo oveľa väčšie čaro. Prekvapilo nás, že Lucka sa neponáhľala, najprv sme posedeli, porozprávali sme sa a pozvoľne začalo fotenie. Človek už nie je na to zvyknutý v tejto uponáhľanej dobe. Ďakujeme ešte raz za tvoju neskutočnú trpezlivosť s naším trojročným synom, ktorý vôbec nespolupracoval. Nechápem, ako asi dokázala vykúzliť toľko krásnych fotiek. Splnila si mi aj moju zvláštnu prosbu o odfotenie našich nôh vrátane mesačnej dcérky. 🙂 Bez akéhokoľvek váhania by som jednoznačne odporučila takéto fotenie. Ak budem mať príležitosť niekoho blízkeho potešiť, fotenie s Luckou je skvelým darčekom. Fotky sú krásne, spontánne, čisté, žiaden prednastavený styling. Po rokoch sa k nim budeme stále s radosťou vracať. Páči sa mi, že fotky sú plné života, odzrkadľujú nás, našu domácnosť, deti…
Zuzana Krištofičová
Lucy vždy prekvapí svojimi fotkami… Stále sú krásne a nad moje očakávania a predstavy :). Zachytí krásu momentu, a preto je potom z fotky krásna spomienka. Fotenie s Lucy ešte raz kedykoľvek. Užili sme si to aj s našou malou Dorotkou.
Zuzana Drábiková Vozárová
Určite to pozná veľa z vás a ak nie, tak som si istá, že poznáte minimálne jedného človeka vo svojim okoli, ktorý nemá veľmi v obľube fotenie (samého seba). To som presne JA. Nikdy som sa nefotila rada, ale Lucy to zmenila. Už som absolvovala dve fotenia s touto úžasnou, temperamentom, veselou a neskutočne talentovanou fotografkou. Prvýkrát v živote som sa sama sebe páčila na každej fotke a to som na seba veľký kritik. Lucy dokáže zachytiť vo svojej fotke všetky emócie. Som šťastná, že mi prišla do života práve v tej pravej chvíľke a už teraz sa teším na ďalšie fotenie.
Majka Gyenesova
S Lucy sa nám fotilo neskutočne skvele. Milá, zábavná, stále usmiata... Smial sa s ňou celý náš byt, vrátane nás dvoch. Celá atmosféra bola tým pádom veľmi uvoľnená. Z celého fotenia sa stalo zábavné popoludnie, z ktorého vzišli prekrásne fotky. Sme maximálne spokojní a určite budeme Lucy odporúčať ďalej! Ďakujeme krásne, zostala nám prenádherná pamiatka na nádherné obdobie nášho života.
Jarka Fodorová
Či si fotogenická alebo nie, najlepšie vyzeráš, keď sa usmievaš a si v úplnej pohode. To nie je jednoduché docieliť, hlavne, keď ťa niekto fotí… Ale Lucy to dokáže s prehľadom. Zlatá, milá, usmievavá, vtipná a megašikovná. Pozri galériu!! Lucy odporúčam všetkými desiatimi.
Barbara Stopka
Ďakujeme Lucke za krásny, pohodový deň fotenia našej malej princeznej, ktorá zvládla fotenie na jednotku a to vďaka Luckinmu prístupu k bábätku a aj k nám rodičom. Celé fotenie prebehlo v domácom prostredí, bez stresu a náhlenia, s dávkou smiechu a trpezlivosti. Fotky vďaka tomu vyzerajú prirodzene, uvoľnene a hlavne nám zostane krásna pamiatka na celý život! Prajeme veľa šťastných bábätiek a spokojných rodičov s fotenim.
Alena Petrovičová
Fotenie predčilo moje očakávania v tom najlepšom slova zmysle! Bolo veľmi príjemné, nenútené, milé, prebiehalo v priateľskej atmosfére, ani sme si nevšimli, ako rýchlo ubiehal čas. Ten, kto má rád kvalitu (dobre, poctivo a s radosťou odvedenú robotu), je u Lucy na správnej adrese! S výsledkom som nesmierne spokojná. Atmosféra je na fotografiách krásne zachytená a sú aj pekne upravené. Neviem si predstaviť nič, čo by som chcela vylepšiť... - lebo nechcela! 😉
Lucia Dlhošová
Fotenie s Lucy som na vlastnej koži zažila už niekoľkokrát a vždy sa na to veľmi teším, pretože viem, že na fotení bude príjemná a hlavne uvoľnená atmosféra, a že Lucka zachytí tie správne momenty. Dáva si záležať na komunikácii a vyžaruje z nej pozitívna energia, takže sa fotenia nemusia báť ani ľudia, ktorí pred profesionálnym fotografom ešte nestáli.
Vierka Dušková
Ďakujem za prekrásne fotky! Fotky sú presne také, po akých som túžila - úžasne zachytené momenty s našim bábätkom u nás doma. Každý, kto ich videl, tak ako prvé povedal, že z nich ide nádherná, uvoľnená atmosféra plná lásky a šťastia... Budeme mať neskutočne krásnu pamiatku! Ešte raz ďakujeme za všetko, aj za skvelý čas strávený s tebou. Hneď, ako si odišla, sme na seba s manželom pozreli a vravíme si: To bolo super, veľmi príjemný deň, ak budu aj fotky také dobré, tak sme práve našli nášho rodinného fotografa.
Oli Lukačovičová
Lucy pre nás robila rodinné fotky s našou takmer dvojročnou dcérkou. A jednoduché to s ňnou rozhodne nemala. Napriek tomu dokázala vytvoriť veľmi príjemnú atmosféru. Do ateliéru som nešla s konkrétnou víziou, viac menej sme nechali Lucy robiť si svoju prácu a dobre sme urobili. Máme nádherné fotky. Lucy ešte raz ďakujeme.
Veronika Pôbišová Borošová
Spolupráca s Lucy bola veľmi príjemná. Vytvorila dobrú, priateľskú atmosféru a človek mal pocit, že sa prišiel zabávať. Snažila sa z nás dostať to najlepšie, aby sme boli uvoľnení a tým vznikli úplne prirodzené fotky. S jej prácou sme boli absolútne spokojní a odporučili by sme ju každému, kto chce mať krásne spomienky formou profesionálnych fotografií.
Lenka a Jakub
Bolo to moje prvé fotenie a z toho vyplývala aj určitá tréma a stres. Príprava prebehla veľmi jednoducho. Spoločne sme doladili typ fotiek, styling a hľadali miesto na fotenie. To bolo najťažšie. Ja som hľadala inšpiráciu iba na webe, ale Lucy išla do toho na 100% a miesto bola hľadať aj fyzicky. Je z nej cítiť, že to čo robí, skutočne miluje. Samotné fotenie prebehlo v užasnej atmosfére a smiechu. Obaja sme sa uvoľnili a užili si každú chviľku. A výsledok naozaj stojí za to! Lucy, z celého srdca ti aj s Jurkom ďakujeme, pretože si zachytila to najkrajšie obdobie v našom živote.
Miška a Juraj
Kristína Belejová

Kristína Belejová

Milí sledovatelia Luckinej stránky a všetci nahodní i nenáhodní čitatelia tejto recenzie. Musím Vám o Lucy napísať pravdu. Je to krátkovlasá šikovníčka.

Lucy je človek, ktorého len tak niekde nestretnete. Miluje svoju prácu a vo svojom ateliéri vie vytvoriť pocit domova, kde panuje láska a smiech :).
A tým svojím prístrojíkom snáď čaruje! Vždy vytvorí niečo úžasné, tiež si rada vypočuje akú máte predstavu a spolu spoločnými silami vytvoríte to NAJ.

Ak máte radi výzvu a chcete mať skvelé fotky či spomienky, tak nech sa páči, Lucy je ten správny človek, ktorého potrebujete.

Tehotenské fotky 7krát inak

Náhľad: Tehotenské fotky 7krát inak

Objavte 7 inšpiratívnych tipov na zaujímavé miesta, kde a ako si nechať nafotiť svoje tehotenské fotky. Je to taký jednoduchý “návod”, ako uvažovať o fotení, aby ste si z neho odniesli krajšie tehotenské fotky.

Pdfko mi príde ako príjemné predstavenie priebehu fotenia s Lucy. Našla som tu tipy, ako sa pripraviť na fotenie, čo od fotenia môžem očakávať a ako to celé funguje. Zaujalo ma veľmi milé a priateľské podanie. Pri čítaní som sa cítila, ako keby som s fotografkou bola v priamom a už aj bližšom kontakte. Ubezpečilo ma to, že fotenie je vlastne veľmi fajn záležitosť a niet sa čoho obávať. A hlavne teraz, keď už dopodrobna viem, čo ma čaká a na čo sa môžem tešiť. Určite odporúčam prečítať si tento super návod, ktorý Vám ešte viac potvrdí, že výber fotografky je ten správny :).
Alex Kiňoválifestyle a svadobná fotografka
O PDF som si dopredu nestihla nič pomyslieť, bola som úprimne zvedavá, čo v ňom nájdem. Páčia sa mi tipy, aby budúce mamičky uvažovali o fotení trochu inak a vybrali si miesto im blízke, ako domov, obľúbenú kaviareň či miesto prvého stretnutia s partnerom. Určite by som to odporučila prečítať všetkým tehuľkám, aby mali predstavu o tom, ako sa môžu dať nafotiť. A mne sa najviac páčia domáce fotky.
Katka Haršányováportrétna a svadobná fotografka

Queens - Pole Dance Studio

Lucku som pozvala do môjho pole dance štúdia, aby mne a mojim žiačkam spravila profesionálne fotky na tyči. Som veľmi rada, že bola ochotná prísť za nami do Bratislavy aj so všetkým vybavením. Fotenie bolo skvelým zážitkom pre mňa aj ostatné dievčatá. Atmosféra bola uvoľnená a dobre sme sa zabavili. Ďakujem Lucke za ochotu a trpezlivosť s nami :).
Adrianatrénerka Pole Dance
Queens - Pole Dance Studio
Moje prvé profesionálne a ešte k tomu Poledance-ové fotenie v Queens Pole Dance Studio s Luckou bolo pre mňa veľmi príjemnou skúsenosťou. S dievčatami sme sa striedali, aby sme si aspoň trošku oddýchli medzi jednotlivými pózami. Naša trénerka Aďka nám pomáhala dostať sa do jednotlivých póz a Lucka bola na nás veľmi milá, mala s nami trpezlivosť, aj keď sa nám nedarilo spraviť danú pózu na prvýkrát.
Monika
Fotenie s Luckou bolo veľmi príjemné. Hneď ako som v štúdiu videla rozloženú celú techniku, tak som si povedala WAU. Keďže som predtým nemala skúsenosti s profesionálnym fotením, bola som spočiatku nervózna. Vďaka Luckinmu prístupu však nervozita rýchlo opadla. Počas fotenia vytvorila uvoľnenú atmosféru a ja som sa na chvíľu cítila ako modelka :).
Sabína

ARTlab Trnava

Fotenie u Lucky je veľmi príjemná záležitosť. Od útulne zariadeného interiéru, cez profesionálne vybavenie ateliéru až po prístup samotnej fotografky. Lucka pri fotení vytvára uvoľnenú a priateľskú atmosféru, čo určite pomôže každému „nováčikovi“. Veľmi pozitívne hodnotím rozhovor, ktorý Lucka pred fotením vedie. Je to čas na vzájomné spoznanie sa, odbúranie bariér a nadviazanie spolupráce počas samotného fotenia.
ZuzanaARTlab Trnava
Luckin ateliér disponuje veľmi dobrým technickým vybavením. Lucy nám poskytla občerstvenie a odľahčila prvotný ostych z fotenia. Usmerňovala nás počas celého fotenia, ktoré prebiehalo v uvoľnenej atmosfére. Fotenie bolo príjemné aj vďaka tomu, že sa ako skupina dobre poznáme, a preto sme sa už nehanbili pri fotení samostatných portrétov. Výsledné fotografie dopadli podľa očakávania.
BarbaraARTlab Trnava
Bolo to moje prvé ateliérové fotenie. Musím priznať, že som sa mu vyhýbala, pretože som si myslela, že je tam nie príliš priateľská atmosféra, ľudia tam sú strnulí a fotograf to berie len ako prácu a nevytvára si nejaký osobný vzťah k svojim objektom. Tieto predsudky po fotení so sympoškou Lucy už nemám. Nielen, že nám pripravila menšie pohostenie, ale mala veľmi priateľský prístup. Bola prirodzená a plná energie. Videla som, ako ju tá práca baví a chce sa učiť stále novým veciam. Z fotenia som odchádzala s lepšou náladou, s akou som k nej prišla.
AndreaARTlab Trnava
ARTlab Trnava

Páči sa Vám moja práca?


Poďte si užiť fotenie, pri ktorom sa budete cítiť dobre. ツ