Foto 09 - Lucy Grossmann - Rodinné fotky malej Peťky v pohodlí domova

Rodinné fotky malej Peťky v pohodlí domova

Milujem ten pocit, keď stlačím spúšť a vznikne niečo krásne. Napríklad spomienky, ku ktorým sa môžete vracať a radovať sa z nich. Každé fotenie mi dodáva novú energiu.

Stať sa rodičom nie je najľahšie rozhodnutie. Sú to náročné dni a bezsenné noci. Ale akonáhle Vaše bábätko prestane plakať a začne sa usmievať, v tom momente si uvedomíte, že to za to stojí. A za nič na svete by ste tieto chvíle nemenili.

A presne tieto okamihy som zachytila pre Martinu a Karola, aby mohli spoločne spomínať na chvíle, keď mala ich malá dcérka Peťka len dva týždne.

Ďakujem za všetku energiu, ktorú ste do fotenia vložili, pretože iba tak som mohla naplno zachytiť Vašu preveľkú radosť.

Štítky:

Som vášnivá fotografka, ktorá fotografiu na škole nikdy neštudovala, ale malými krôčikmi si k nej budovala cestu. Nové skúsenosti, poznatky a učenie sa, to všetko ma posunulo vpred a dnes už viem, ako zachytiť Vaše spomienky, aby z nich vyžarovala uvoľnená a príjemná atmosféra.

Verím, že Vám moje tipy pomôžu, pretože svoju prácu robím s nadšením a pri fotení sa so mnou poriadne nasmejete. Viac sa dočítate tu. >>

Náhľad: Tehotenské fotky 7krát inak

Návod, ktorý Vás zavedie na:

7 zaujímavých miest,

kde si nechať nafotiť tehotenské fotky.

7 dostupných miest, kde sa budete cítiť dobrenetreba nič platiť za ich prenájom.