Foto 20 - Tehotenské fotky od Lucy Grossmann - Domáce fotky tehuliek s bruškom

Tehotenké fotky Megy s bruškom v útulnom byte

Za Megy som na tehotenské fotenie vycestovala až do Zvolena, čo samozrejme nebol žiadny problém. 🙂 Veľmi sa jej páčili domáce tehotenské fotky ľudí, ktoré robím u nich doma.

S priateľom Maťom majú vo Zvolene pekný byt, ktorý je ich obľúbeným miestom, a preto chceli celé tehotenské fotenie smerovať tam. Do fotenia sme tiež zapojili aj ich malého pudlíka, aby aj on bol súčasťou tehotenských fotiek, ktoré im budú služiť ako pamiatka na tehotenské bruško aj po rokoch.

Ich byt bol neporovnateľne iný s bytmi, v akých som doteraz bola fotiť. Dýchala z neho história a Megy sa priznala, že je veľká umelkyňa, čo bolo poznať aj z obrazov a kníh, ktoré rada číta. Meno pre ich synčeka vybrali príznačné k ich štýlu. Christopher Gregory. 🙂 Nezvyčajné, ale krásne meno. Nemyslíte?

Ďalšou veľkou vášňou, ktorú som na fotkách zachytila, je hranie na klavíri. Megy mi zahrala pár skladieb a ja som si užívala túto chvíľu fotením momentu, ktorý mi navždy ostane v srdci. 🙂

Po fotení sme sa prešli ešte ku koňom, ktoré Megy s Maťom vlastnia. Neuveriteľné aká energia išla z tohto miesta. Tiež som milovníkom koní a bol to pre mňa mimoriadny zážitok.

Ďakujem Megy a Maťko, že ste ma na chvíľu v pustili do vašich životov. ♡ Vážim si to. Verím, že sa nám celé fotenie vydarilo a fotky sa Vám páčia.

Vaša fotografka

Lucy Grossmann

Som vášnivá fotografka, ktorá fotografiu na škole nikdy neštudovala, ale malými krôčikmi si k nej budovala cestu. Nové skúsenosti, poznatky a učenie sa, to všetko ma posunulo vpred a dnes už viem, ako zachytiť Vaše spomienky, aby z nich vyžarovala uvoľnená a príjemná atmosféra.

Verím, že Vám moje tipy pomôžu, pretože svoju prácu robím s nadšením a pri fotení sa so mnou poriadne nasmejete. Viac sa dočítate tu. >>

Náhľad: Tehotenské fotky 7krát inak

Návod, ktorý Vás zavedie na:

7 zaujímavých miest,

kde si nechať nafotiť tehotenské fotky.

7 dostupných miest, kde sa budete cítiť dobrenetreba nič platiť za ich prenájom.