TEHOTENSKÉ FOTENIE

Hľadáte tehotenské fotenie, ktoré si užijete a budete sa pri ňom cítiť dobre?

Chcete si uchovať spomienky na svoje guľaté bruško formou krásnych tehotenských fotiek, z ktorých sa budete tešiť aj o 10 rokov?

Uvažujete o tehotenskom fotení?

... tak potom ste tu správne! ツ

Foto 18 - Tehotenské fotky od Lucy Grossmann - Fotky tehotenského bruška na lúke pod zámkom

Asi sami tušíte, že rezervovať si termín fotenia je len polovica úspechu. Ak to ale myslíte s tehotenským fotením naozaj vážne a chcete získať krásne tehotenské fotky, nemôžete to nechať predsa len tak na náhodu. Ako by potom tie fotky vyzerali?

Svet fotografie je úžasne rozmanitý, a preto Vás prevediem celým procesom fotenia krok za krokom. Spoločne nájdeme to pravé fotenie, ktoré Vás dokonale vystihuje a Vy si z fotenia odnesiete prirodzené fotky, z ktorých sa budete tešiť aj o niekoľko rokov neskôr.

100% spokojnosť zákazníkov
Lucy vždy prekvapí svojimi fotkami… Stále sú krásne a nad moje očakávania a predstavy :). Zachytí krásu momentu, a preto je potom z fotky krásna spomienka. Fotenie s Lucy ešte raz a kedykoľvek.
Zuzana Drábiková Vozárová

Volám sa Lucy Grossmann a ukážem Vám

ako získať krásne tehotenské fotky

Lucy Grossmann

Som vášnivá fotografka, ktorá fotografiu na škole nikdy neštudovala, ale malými krôčikmi som si k nej budovala cestu. Nové skúsenosti, poznatky a učenie sa, to všetko ma posunulo vpred a dnes už viem, ako zachytiť Vaše spomienky, aby z nich vyžarovala uvoľnená a príjemná atmosféra.

Pri fotení Vás nebudem stavať do neprirodzených póz, ani Vám nútiť všelijaké rekvizity. Práve naopak! Na fotke zostanete vždy sami sebou. ღ

100% spokojnosť zákazníkov
Lucy je človek, ktorého len tak niekde nestretnete. Miluje svoju prácu a vo svojom ateliéri vie vytvoriť pocit domova, kde panuje láska a smiech :). A tým svojím prístrojíkom snáď čaruje! Vždy vytvorí niečo úžasné, tiež si rada vypočuje akú máte predstavu a spolu spoločnými silami vytvoríte to NAJ. Ak máte radi výzvu a chcete mať skvelé fotky či spomienky, tak nech sa páči, Lucy je ten správny človek, ktorého potrebujete.
Kristína Belejová

Ako bude fotenie prebiehať?

  • Spoločne navrhneme fotenie, aby zahŕňalo všetky Vaše požiadavky, nápady a predstavy.
  • Vyberieme miesto, kde sa budete cítiť príjemne, a ktoré vystihuje Vašu osobnosť.
  • Farby a štýl oblečenia zladíme tak, aby pôsobilo atraktívne s vybraným prostredím.
  • Ak budete chcieť, zabezpečím aj vizážistku, ktorá sa Vám postará o vhodný make‑up.
  • Najskôr nafotíme spoločné fotky aj s partnerom, pretože jeho takéto fotenie zaujíma menej.
  • Na záver nafotíme fotky samotného bruška.
Foto 27 - Lucy Grossmann - Tehuľka Lucka s Jožkom v krásnej prírode
Foto 09 - Lucy Grossmann - Tehotenské fotky Jarky a Fodyho

Kedy naplánovať termín fotenia?

  • Fotenie si naplánujte v dostatočnom predstihu, aby sa nestalo, že termín už bude obsadený.
  • Najvhodnejší čas na tehotenské fotenie je medzi 7. až 8. mesiacom tehotenstva.
  • V tomto období je už bruško vidieť v plnej kráse, okrúhle a pripravené na fotenie.
  • Fotenie v 9. mesiaci je oveľa komplikovanejšie. Rýchlejšie sa unavíte a premiestňovanie z miesta na miesto je tiež fyzicky náročnejšie.

Prečo si ma vybrať na tehotenské fotenie?

100% overené zákazníkmi
Fotenie s Lucy som na vlastnej koži zažila už niekoľkokrát a vždy sa na to veľmi teším, pretože viem, že na fotení bude príjemná a hlavne uvoľnená atmosféra a že Lucka zachytí tie správne momenty. Dáva si záležať na komunikácii a vyžaruje z nej pozitívna energia, takže sa fotenia nemusia báť ani ľudia, ktorí pred profesionálnym fotografom ešte nestáli.
Vierka Dušková
S Lucy sa nám fotilo neskutočne skvele. Milá, zábavná, stále usmiata... Smial sa s ňou celý náš byt, vrátane nás dvoch. Celá atmosféra bola tým pádom veľmi uvoľnená. Z celého fotenia sa stalo zábavné popoludnie, z ktorého vzišli prekrásne fotky. Sme maximálne spokojní a určite budeme Lucy odporúčať ďalej! Ďakujeme krásne, zostala nám prenádherná pamiatka na nádherné obdobie nášho života.
Jarka Fodorová
Určite to pozná veľa z vás a ak nie, tak som si istá, že poznáte minimálne jedného človeka vo svojim okoli, ktorý nemá veľmi v obľube fotenie (samého seba). To som presne JA. Nikdy som sa nefotila rada, ale Lucy to zmenila. Už som absolvovala dve fotenia s touto úžasnou, temperamentom, veselou a neskutočne talentovanou fotografkou. Prvýkrát v živote som sa sama sebe páčila na každej fotke a to som na seba veľký kritik. Lucy dokáže zachytiť vo svojej fotke všetky emócie. Som šťastná, že mi prišla do života práve v tej pravej chvíľke a už teraz sa teším na ďalšie fotenie.
Majka Gyenesova
Či si fotogenická alebo nie, najlepšie vyzeráš, keď sa usmievaš a si v úplnej pohode. To nie je jednoduché docieliť, hlavne, keď ťa niekto fotí… A Lucy to dokáže s prehľadom. Zlatá, milá, usmievavá, vtipná a megašikovná. Pozri galériu!! Lucy odporúčam všetkými desiatimi.
Barbara Stopka

ZÍSKAJTE 10­ EXTRA FOTIEK NAVIAC

K­ foteniu vám pribalím 10­ extra fotiek naviac v­ hodnote 99­ Eur úplne ZDARMA, ak si TERAZ objednáte akékoľvek fotenie.

Má to ale jeden háčik. Akčná ponuka platí iba do­ 14.04.2021.

Bez­ ohľadu na­ to, či fotenie spolu zrealizujeme na­ jar, cez­ leto alebo jeseň, odmením vás špeciálym bonusom, len ak sa rozhodnete konať TERAZ, pretože po­­ tomto termíne už nebude možné objednať fotenie s­ výhodnou ponukou.

Uvažujete o fotení a chcete vedieť viac?

Vyplňte prosím svoje kontaktné údaje a kliknite na červené tlačítko. Všetky detailné informácie, vrátane toho, koľko to bude celé stáť, Vám prídu obratom na zadaný e‑mail. Dozviete sa podrobnosti, ako získať krásne tehotenské fotky svojho guľatého bruška.

Vaše osobné údaje slúžia pre našu vzájomnú komunikáciu a svoj súhlas s ich spracovaním vyjadríte kliknutím na potvrdzovací odkaz, ktorý dostanete e‑mailom. Viac informácií o tom, ako spracovávam Vaše osobné údaje zistíte tu.

Lucy Grossmann

Teším sa na Vás. ღ

Veľmi sa poteším, ak ma oslovíte na zachytenie spomienok svojho guľatého bruška a verím, že Vám moje tipy pomôžu, aby ste prekonali zábrany a s radosťou sa pustili do fotenia.