Foto 20 - Lucy Grossmann - Tehotenské fotky na ranči s koňmi

Tehotenské fotky na ranči s koňmi

Viete si predstaviť, že by ste si svoje tehotenské fotky nechali spraviť na slnkom zaliatom ranči s pobehujúcimi koňmi? Myslíte si, že to nejde dohromady?

Jedno také fotenie som absolvovala s Majkou a Rišom neďaleko Trnavy, v dedinke Veľký Grob. Priznám sa, bola som nadšená, keď ma Majka oslovila na takéto fotenie, pretože od malička milujem kone a všetko, čo je s nimi spojené.

A inak tomu nebolo ani v Majkinom prípade. Od začiatku mala jasno, kde bude celé fotenie prebiehať. Od detstva sa venovala jazdeniu na koni a behala okolo nich. Prirástli jej k srdcu a chcela ich mať aj na tehotenských fotkách s bruškom. Nechala mi voľnú ruku, a tak vznikli tieto krásne fotky plné emócií a spontánnych momentov na tomto čarovnom mieste.

  • Foto 01 - Lucy Grossmann - Tehotenské fotky Jarky a Fodyho

Dúfam, že Vás tieto tehotenské fotky inšpirujú k tomu, aby ste si aj Vy na fotenie vybrali miesto, ku ktorému sa viažu Vaše spomienky. Nechajte sa nafotiť tam, kde sa cítite príjemne ♡.

Vaša fotografka.

Som vášnivá fotografka, ktorá fotografiu na škole nikdy neštudovala, ale malými krôčikmi si k nej budovala cestu. Nové skúsenosti, poznatky a učenie sa, to všetko ma posunulo vpred a dnes už viem, ako zachytiť Vaše spomienky, aby z nich vyžarovala uvoľnená a príjemná atmosféra.

Verím, že Vám moje tipy pomôžu, pretože svoju prácu robím s nadšením a pri fotení sa so mnou poriadne nasmejete. Viac sa dočítate tu. >>

Náhľad: Tehotenské fotky 7krát inak

Návod, ktorý Vás zavedie na:

7 zaujímavých miest,

kde si nechať nafotiť tehotenské fotky.

7 dostupných miest, kde sa budete cítiť dobrenetreba nič platiť za ich prenájom.