Foto 11 - Tehotenské fotky od Lucy Grossmann - Tehotenské fotky na Sandbergu

Tehotenské fotky na Sandbergu

S Mirkou som si písala ohľadom tehotenského fotenia jej bruška, keď bola ešte len v 26. týždni tehotenstva. Chcela si všetko dopredu naplánovať a nemať stres s hľadaním fotografa na poslednú chvíľu.

Nemala zatiaľ presnú predstavu o mieste fotenia, ale jedno bolo isté. Svoje tehotenské bruško chcela zachytiť na nejakom romantickom mieste. A tak som navrhla Sandberg, keďže obaja bývajú v Bratislave a majú to sem len na skok.

Vyšlo krásne slnečné počasie, za čo sme boli veľmi vďační, pretože celý týždeň predtým neskutočne lialo a nebolo vôbec isté, či nám vyjde i tento termín, ktorý sme si naplánovali.

Nakoniec všetko prebehlo v pohodovej atmoške a Mirka s Maťkom sa môžu tešiť pekným spomienkam. 🙂

Verím, že na toto tehotenské fotenie budú veľmi radi spomínať tak, ako aj ja.

Majte sa krásne milí priatelia 🙂
Vaša fotografka

Lucy Grossmann

Som vášnivá fotografka, ktorá fotografiu na škole nikdy neštudovala, ale malými krôčikmi si k nej budovala cestu. Nové skúsenosti, poznatky a učenie sa, to všetko ma posunulo vpred a dnes už viem, ako zachytiť Vaše spomienky, aby z nich vyžarovala uvoľnená a príjemná atmosféra.

Verím, že Vám moje tipy pomôžu, pretože svoju prácu robím s nadšením a pri fotení sa so mnou poriadne nasmejete. Viac sa dočítate tu. >>

Náhľad: Tehotenské fotky 7krát inak

Návod, ktorý Vás zavedie na:

7 zaujímavých miest,

kde si nechať nafotiť tehotenské fotky.

7 dostupných miest, kde sa budete cítiť dobrenetreba nič platiť za ich prenájom.