Foto 04 - Lucy Grossmann - Tehotenské fotky zo zábavného fotenia v ateliéri

Tehotenské fotky zo zábavného fotenia v ateliéri

Ten kto dáva tvojim perám úsmev, dáva tvojmu srdcu život :). Týmito slovami by som Vám predstavila toto tehotenské fotenie.

Silvia a Aleš, milí párik, s ktorým sme si neskutočne sadli. Od začiatku fotenia sme sa nevedeli prestať smiať. Toľko pozitívnej energie, koľko mali títo dvaja, to bolo neskutočné. Radosť fotiť, čo Vám poviem. 🙂

Pozrite, že aj pred objektívom sa dá uvoľniť, keď zabudnete, že Vás niekto fotí. A mojim cieľom je, aby ste ma nebrali len ako fotografku, ale ako niekoho, priateľa, ktorý Vás zachytí takých akí v skutočnosti ste.

Toto fotenie, plné smiechu, som si náramne užila. Tá krása okamžikov, ktoré sa už nikdy nezopakujú. Som rada, že sa Silvia s Alešom nebáli odviazať a ukázať tie pravé emócie daného momentu. 🙂 Úsmev, pohľadenie, dotyk.

Ďakujem Vám, že ste ma pustili do svojej intímnej zóny a dúfam, že Vám budú robiť moje fotky radosť. Silvia a Aleš, ešte raz vďaka za dôveru :). Boli ste jednoducho úžasní.

Som vášnivá fotografka, ktorá fotografiu na škole nikdy neštudovala, ale malými krôčikmi si k nej budovala cestu. Nové skúsenosti, poznatky a učenie sa, to všetko ma posunulo vpred a dnes už viem, ako zachytiť Vaše spomienky, aby z nich vyžarovala uvoľnená a príjemná atmosféra.

Verím, že Vám moje tipy pomôžu, pretože svoju prácu robím s nadšením a pri fotení sa so mnou poriadne nasmejete. Viac sa dočítate tu. >>

Náhľad: Tehotenské fotky 7krát inak

Návod, ktorý Vás zavedie na:

7 zaujímavých miest,

kde si nechať nafotiť tehotenské fotky.

7 dostupných miest, kde sa budete cítiť dobrenetreba nič platiť za ich prenájom.