Foto 06 - Tehotenské fotky od Lucy Grossmann - Tehotenské fotky v Botanickej záhrade

Tehuľka Anka a tehotenské fotky v Botanickej záhrade

Navštívili ste niekedy botanickú záhradu? Dokonalá oáza pokoja, plná zelene, kde si oddýchne vaše telo i duša.

Už dlhšiu dobu som pokukovala po takomto mieste na fotenie. A keď mi napísala Anka, že by chcela svoje tehotenské fotky niekde v prírode, hneď ma napadla Botanická záhrada v Bratislave. Vždy som chcela fotiť v takejto záhrade, preto som rada, že sa mi to tentokrát podarilo, a práve Anka s Palim boli toho súčasťou.

Popri prechádzke záhradou sme objavili zaujímavé zákutia na fotenie a všade sme spravili pár pekných záberov. 🙂 Zašli sme aj do skleníkov, kde nás čakal pohľad na všelijaké druhy rastliniek. Vyzeralo to tam ako v džungli. Jednoducho pastva pre oči. Nevedela som, kde sa mám skôr pozerať.

Bolo to krásne strávené nedeľné dopoludnie v “zelenom raji”, ktoré sme si všetci spolu náramne užili.

Čo na to hovoríte?
Páčia sa Vám takéto tehotenské fotky?

Dali by ste sa nahovoriť na takéto fotenie, pretože Anka mi po fotení napísala:
“Tie fotky sú jednoducho úžasné! Už asi hodinu na ne stále dookola pozerám. 🙂 Ďakujeme veľmi pekne za takto krásne uchované spomienky.” 🙂

Vaša fotografka

Som vášnivá fotografka, ktorá fotografiu na škole nikdy neštudovala, ale malými krôčikmi si k nej budovala cestu. Nové skúsenosti, poznatky a učenie sa, to všetko ma posunulo vpred a dnes už viem, ako zachytiť Vaše spomienky, aby z nich vyžarovala uvoľnená a príjemná atmosféra.

Verím, že Vám moje tipy pomôžu, pretože svoju prácu robím s nadšením a pri fotení sa so mnou poriadne nasmejete. Viac sa dočítate tu. >>

Náhľad: Tehotenské fotky 7krát inak

Návod, ktorý Vás zavedie na:

7 zaujímavých miest,

kde si nechať nafotiť tehotenské fotky.

7 dostupných miest, kde sa budete cítiť dobrenetreba nič platiť za ich prenájom.