Foto 22 - Lucy Grossmann - Tehuľka Lucka s Jožkom v krásnej prírode

Tehuľka Lucka s Jožkom v krásnej prírode

Keď sa stretnú podobné povahy, pridáte k tomu dobrú náladu a krásne prostredie obklopené zeleňou, tak z toho nemôže vzniknúť nič iné, len krásne uvoľnené tehotenské fotky, presne ako tieto.

S Luckou som sa zoznámila, keď som chodila na vysokú školu. Hneď si ma získala svojou pozitívnou energiou, ktorá z nej vyžaruje. A čo sa týka jej Jožiho, to bolo asi osudové stretnutie. V momente, ako vystúpil z auta, smiech sa šíril všade naokolo. A celé fotenie sa mu ústa nezavreli. 😀

Fotili sme v dedinke Dolná Krupá, kde sa nachádza vidiecky kaštiel a rozsiahly anglický park. Prešli sme sa až k chránenému 100ročnému stromu – sekvoji, ktorý domáci prezývajú „mrkva“. Mohutný strom sa doslova ponúkal, aby som pri ňom Lucke a Jožkovi spravila pár záberov.

A keďže obaja milujú aj prechádzky mestom, fotenie sme zakončili dobrou kávou v útulnej kaviarničke v centre Trnavy. Budem sa tešiť, keď aj s Vami strávim takýto krásny deň.

Teším sa na Vás. ♡

Som vášnivá fotografka, ktorá fotografiu na škole nikdy neštudovala, ale malými krôčikmi si k nej budovala cestu. Nové skúsenosti, poznatky a učenie sa, to všetko ma posunulo vpred a dnes už viem, ako zachytiť Vaše spomienky, aby z nich vyžarovala uvoľnená a príjemná atmosféra.

Verím, že Vám moje tipy pomôžu, pretože svoju prácu robím s nadšením a pri fotení sa so mnou poriadne nasmejete. Viac sa dočítate tu. >>

Náhľad: Tehotenské fotky 7krát inak

Návod, ktorý Vás zavedie na:

7 zaujímavých miest,

kde si nechať nafotiť tehotenské fotky.

7 dostupných miest, kde sa budete cítiť dobrenetreba nič platiť za ich prenájom.