Foto 04 - Lucy Grossmann - Veronikine tehotenské fotky v parku

Veronikine tehotenské fotky v parku

Viete, že na Slovensku máme naozaj krásne miesta na fotenie, o ktorých toho veľa nevieme? Jedno také miesto som nedávno objavila v dedine Budmerice neďaleko Trnavy, kde sa nachádza krásny rozľahlý park a v ňom sa pýši Budmerický kaštieľ.

Som rada, že práve vďaka foteniu som objavila takéto čarokrásne miesto, na ktoré ma zobrala tehuľka Veronika s Maťom. Skvelo pozítívne naladení ľudia, s ktorými som sa celé fotenie nevedela prestať smiať.

Pár fotiek sme spravili aj pred vstupom do parku, kde sa nachádza dlhá topoľová alej. Krása všade naokolo. Už teraz sa neviem dočkať, kde všade sa moje fotografické oko zatúľa ;).

Veronika s Maťom ma tiež pozvali k sebe domov na šálku dobrej kávy a tak som neváhala a pár fotiek spravila aj tam. Ako inak. 😀

Vaša fotografka ♡

Som vášnivá fotografka, ktorá fotografiu na škole nikdy neštudovala, ale malými krôčikmi si k nej budovala cestu. Nové skúsenosti, poznatky a učenie sa, to všetko ma posunulo vpred a dnes už viem, ako zachytiť Vaše spomienky, aby z nich vyžarovala uvoľnená a príjemná atmosféra.

Verím, že Vám moje tipy pomôžu, pretože svoju prácu robím s nadšením a pri fotení sa so mnou poriadne nasmejete. Viac sa dočítate tu. >>

Náhľad: Tehotenské fotky 7krát inak

Návod, ktorý Vás zavedie na:

7 zaujímavých miest,

kde si nechať nafotiť tehotenské fotky.

7 dostupných miest, kde sa budete cítiť dobrenetreba nič platiť za ich prenájom.